Podsumowanie aktualnych prac Zarządu

  1. Obecnie Zarząd pracuje nad organizacją jednodniowego szkolenia wewnętrznego, które planujemy na dzień 10 czerwca 2017. Planowana tematyka:
  • powtórzenie wykładu kolegi Waldka Gryczki ze szkolenia październikowego rozszerzone o komentarze i/lub dyskusję i odpowiedzi na pytania, czyli „O tym, jakie zasadzki czyhają na rzeczoznawcę majątkowego w metodzie porównania parami a przy okazji próba obalenia kilku mitów”,
  • prezentacja dużej, nietypowej i dość wymagającej wyceny, wykonanej wspólnie przez kol. Waldka Gryczkę i Mirka Trojana.

 

  1. W dniu 22 marca 2017 r., Zarząd Stowarzyszenia rozpoczął działania zmierzające do organizacji kolejnego (ósmego) Zlotu Integracyjnego Rzeczoznawców Majątkowych członków naszego Stowarzyszenia. Zlot odbędzie się w dniach 9-10 września 2017 r. (sobota, niedziela), w miejscowości Proboszczów k. Złotoryi. Celem pieszej wyprawy będzie wygasły wulkan Góra Ostrzyca o wysokości ok 500 m n.p.m., rezerwat przyrody i ciekawa historia tego miejsca. Szczegółowe informacje dotyczące godziny przyjazdu, zakwaterowania i szczegółów pobytu, podane zostaną w późniejszym terminie. Organizator i prelegent w czasie zlotu – kolega Mirek Trojan.

 

  1. Zarząd podjął decyzję o organizacji kolejnego szkolenia ogólnokrajowego, które zaplanowane zostało w dniach 19-21 październik 2017 r. i obejmie 22-24 godziny wykładowe. Szczegóły co do miejsca szkolenia, oraz programu i wykładowców zostaną podane w późniejszym terminie. W chwili obecnej trwa zbieranie informacji z różnych atrakcyjnych miejsc, w których szkolenie mogłoby się odbyć.